Jeżeli zmienisz zdanie co do zakupu lub towar nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia bez podania przyczyny. Wystarczy odesłać towar wraz z własnoręcznie podpisanym formularzem odstąpienia od umowy który zawsze dołączamy do przesyłki oraz paragonem zakupu. Jeżeli go nie masz kliknij (FORMULARZ ZWROTU TOWARU) Towar nie może być używany, musi posiadać oryginalne metki oraz opakowanie. Wszystkie otrzymane gratisy powinny być zwrócone. Zastrzegamy sobie prawo do obniżenia wartości rzeczy proporcjonalnie do jego stanu. Rezygnacji można dokonać z całości lub części zamówionych towarów. Zwrot dotyczy tylko osób fizycznych.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych do nas w formie „za pobraniem” lub do paczkomatu. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać zapakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Pieniądze zwracamy maksymalnie w ciągu 14 dni. Szczegółowe informacje znajdują się w naszym regulaminie

Zwrotu towaru należy dokonać na adres:

Lamodi Ilona Matyska

ul. Tatrzańska 97

42-280 Częstochowa

tel: 530 320 530

Koszt zwrotu towaru ponosi kupujący.

NIE PRZYJMUJEMY PACZEK ZA POBRANIEM